CINEMAXIMUM KANYON
25 OCAK 2018

CINEMAXIMUM KANYON
25 OCAK 2018

Parents Sinema Kulübü Cinemaximum Kanyon’da başladı

Anadolu’da her ay farklı bir şehirde bloggerlar ve anneleri “Parents Gezgin Anneler Kulübü” ile bir araya getiren ve İstanbullu anneler için de “Parents Anne Buluşmaları”nı gerçekleştiren Parents Dergisi, bu defa da hamileleri buluşturan Parents Sinema Kulübü etkinliğini 25 Ocak 2018 tarihinde geniş bir katılımla Cinemaximum Kanyon’da gerçekleştirdi. Her ay hamileleri ve anneleri bir sinemada buluşturmayı ve keyifli anlar yaşatmayı hedefleyen projenin ilk buluşmasına hamileler ve eşleri katılarak Arif V 216 filmini izlediler. Blogger annelerden Ece Kumkale (@hassasanne) ve Esra Ertuğrul (@bebeimgeliyor) da bu özel gösterimde anne adaylarını yalnız bırakmadı.

Keyifli bir etkinlik, mutlu anne adayları

İstanbul’daki olumsuz hava koşullarına rağmen Cinemaximum Kanyon’da gerçekleştirilen hamilelere özel gösterime gelerek Parents Sinema Kulübü etkinliğinden memnuniyetlerini belirten anne adayları ve eşleri hem film izledi hem de sponsor markalardan bilgi alma fırsatı yakaladı. Ortalama iki saat süren keyifli gösterimin ardından katılımcılar bir sonraki buluşmayı dört gözle beklediklerini söylediler ve oldukça mutlu anlar yaşadılar.

Yaşam Bankası’ndan sağlığa dair önemli bilgiler

Parents Sinema Kulübü’nün ilk destekçilerinden olan Yaşam Bankası, stantlarını ziyaret eden anne adaylarına ve eşlerine “Kordon Kanı” hakkında çok önemli bilgiler verdi ve geleceğe yapılan bu sağlık yatırımından nasıl yararlanabileceklerini anlattı.

Sebamed Baby’den hamilelere özel hediyeler

Anne adayları kadar bebekleri için de en iyisini düşünen Sebamed Baby, tüm anne adaylarının bebeklerinin narin ciltlerine özel hazırladıkları bebek bakım ürünlerinden hediye etti. 

Gvyna anne adaylarının dostu

Etkinlik girişinde Gvyna standından ürünler hakkında bilgi alan anne adaylarına kalitesi ve uzmanlığı ile ürettiği kadınlara özel sağlık dostu ürünlerinden oluşan birer set vermeyi de ihmal etmedi.

Mothersmart’dan sağlıklı çözümler

Anne olabilmenin zorluğu ve bir bebeğin annesi için öneminin bilincinde olan, bugün ve gelecekte neler yapabileceğini hayal ederek yola çıkan Mothersmart, stantlarına gelen anne adaylarına hayatlarını kolaylaştıracak akıllı sağlık gereçleri hakkında bilgiler verdi.

Cinemaximum’un sıcak ev sahipliği

Hamilelerin tüm konforunun düşünüldüğü salonlarında film izleme keyfini doyasıya yaşatan Cinemaximum, hem anne adaylarına hem de eşlerine sunduğu popcorn ve içecek ikramıyla da misafirperverliğini gösterdi.