CINEMAXIMUM TEPE NAUTILUS
27 Şubat 2018

CINEMAXIMUM TEPE NAUTILUS
27 Şubat 2018

Parents Sinema Kulübü Cinemaximum Tepe Nautilus’taydı!

Parents Sinema Kulübü, Şubat ayı etkinliğini 27 Şubat 2018 tarihinde yoğun bir katılımla Cinemaximum Tepe Nautilus’ta gerçekleştirdi. Etkinliğe anneler ve bebekleri birlikte katılarak Hadi Be Oğlum filmini izlediler. Blogger annelerden Melek İçmeli Öğüt (@melekicmeli) de bu özel gösterimde bebekli anneleri yalnız bırakmadı.

Anneler ve bebeklerine birlikte sinemaya gitme fırsatı

Yeni anneler ve bebekleri hem birlikte film izledi hem de sponsor markalardan kendileri ve bebekleri için önemli bilgiler alma fırsatı yakaladı. Yaklaşık iki saat süren keyifli gösterimin ardından katılımcılar bir sonraki buluşmayı dört gözle beklediklerini söylediler ve oldukça mutlu anlar yaşadılar.

ABC’den yumuşak dokunuşlar

Stantlarını ziyaret eden annelerin sevimli bebeklerine yumuşacık battaniyeler hediye eden ABC, giysilerini seven anneleri de unutmadı ve tüm katılımcılara ABC Konsantre Yumuşatıcı hediye etti.

Kärcher annelerle buluştu

Anneler bebeklerine daha çok zaman ayırabilsin diye hızlı ve kusursuz temizlik teknolojileri üreten Kärcher, balonlarla süslediği standına gelen tüm annelere ayna ve %20 indirim çeki verdi.

Cold-Mix Damla ile sağlıklı yarınlar

Bebeklerde, çocuklarda ve tüm ailede burun tıkanıklığı tedavisinde aile boyu doğal koruma sağlayan Cold-Mix Damla, stantlarına gelen bebekli annelere hem soğuk algınlığından korunmanın yollarını anlattı hem de daha rahat bir nefes için hazırladığı ürünlerinden hediye etti.

Probar-Multikids’ten çocuklara ödül

Anneler için probiyotik, multivitamin ve mineral içeren ve çocuklar için tatlı bir ödül olan Probar-Multikids bağışıklık sistemi ve bağırsak sağlığının nasıl korunacağını anlatırken ağızlarda enfes bir tat bırakan çikolatasını da deneyimletti.

Cinemaximum’un sıcak ev sahipliği

Bebeklere özel hazırladıkları ses ve ışık sistemi ile anneler ve bebeklerine film izleme keyfini doyasıya yaşatan Cinemaximum, tüm katılımcılara sunduğu popcorn ve içecek ikramıyla da misafirperverliğini gösterdi.