CINEMAXIMUM MEYDAN
31 Ekim 2018

CINEMAXIMUM MEYDAN
31 Ekim 2018

Parents Sinema Kulübü Cinemaximum Meydan’daydı!

Parents Sinema Kulübü, Ekim ayı etkinliğini 31 Ekim 2018 tarihinde yoğun bir katılımla Cinemaximum Meydan’da gerçekleştirdi. Etkinliğe hamileler – anne adayları eşleri ve arkadaşlarıyla birlikte katılarak “Bebek Geliyorum Demez” filmini izlediler. Blogger annelerden Begüm Turan (@begumturan) da bu özel gösterimde anne adaylarını yalnız bırakmadı.

Keyifli bir etkinlik, mutlu anne adayları

Cinemaximum Meydan’da gerçekleştirilen hamilelere özel gösterime gelerek Parents Sinema Kulübü etkinliğinden memnuniyetlerini belirten anne adayları, eşleri ve arkadaşları hem film izledi hem de sponsor markalardan bilgi alma fırsatı yakaladı. Hediyelerle dolu bu keyifli gösterimin ardından katılımcılar bir sonraki buluşmayı dört gözle beklediklerini söylediler ve oldukça mutlu anlar yaşadılar.

Yaşam Bankası’ndan sağlığa dair önemli bilgiler

Parents Sinema Kulübü’nün ilk destekçilerinden olan Yaşam Bankası, stantlarını ziyaret eden anne adaylarına, eşlerine ve arkadaşlarına “Kordon Kanı” hakkında çok önemli bilgiler verdi ve geleceğe yapılan bu sağlık yatırımından nasıl yararlanabileceklerini anlattı. Göbek kordon kanı ve kordon dokusu bankacılığının, bir aile üyesinin kök hücre nakli gerektiren hastalığının tedavisinde kullanılarak hayat kurtarabilecek olmasına dikkat çekti.

Aptamil anne adaylarıyla buluştu

Doğacak bebeklerinin sağlıklı gelişimi için onlara en iyisini vermek isteyen anneleri düşünen Aptamil, gebelik dönemini renklendiren Parents Sinema Kulübü etkinliğinin sponsorları arasındaydı. Etkinliğe katılan anne adaylarına hamilelik süreci ile ilgili ipuçları verirken, yenidoğan bebeklerin emzirme ve ek gıdaya geçiş süreci ile önemli noktalara da değindi ve devam sütlerinin kullanımı konusunda anne adaylarını bilgilendirdi.

Bambino anne adaylarını destekledi

Her bebeğin doğduğu andan itibaren yanında olmayı ve annelere destek olmayı benimseyen ve “Her Yeni Doğan Bebek Yeni Bir Dünya” diyen Bambino, yenidoğan ihtiyaçlarını karşılayan ürünleriyle birlikte Parents Sinema Kulübü’ne sponsor oldu. Bebeklerinin doğumu yaklaşırken ailelerin yaptığı heyecanlı hazırlıkları düşünen Bambino, anne adaylarına birbirinden kaliteli ürünlerinden hediye etti.

Cinemaximum’un sıcak ev sahipliği

Hamilelerin tüm konforunun düşünüldüğü salonlarında film izleme keyfini doyasıya yaşatan Cinemaximum, hem anne adaylarına hem de eşlerine ve arkadaşlarına sunduğu popcorn ve içecek ikramıyla da misafirperverliğini gösterdi.