CINEMAXIMUM HILLTOWN
14 EYLÜL 2019

CINEMAXIMUM HILLTOWN
14 EYLÜL 2019

Parents Sinema Kulübü Cinemaximum Hilltown AVM’deydi!

Parents Sinema Kulübü, 14 Eylül 2019 tarihinde yoğun bir katılımla Cinemaximum Hilltown AVM’de gerçekleşti. 6 yaş ve üzeri çocuklar için özel olarak düzenlenen etkinlikte çocuklar “Angry Birds 2” filmini izlediler. Blogger annelerden Ece Kumkale (@hassasanne) de bu özel gösterimde çocukları ve ailelerini yalnız bırakmadı.

Keyifli bir etkinlik, mutlu anne adayları

Cinemaximum Hilltown AVM’de gerçekleştirilen 6 yaş ve üzeri çocuklara özel gösterime gelerek Parents Sinema Kulübü etkinliğinden memnuniyetlerini belirten aileler, çocukları film izlerken bu güzel etkinliğe sponsor olan markalardan bilgi alma fırsatı yakaladı. Hediyelerle dolu bu keyifli gösterimin ardından katılımcılar bir sonraki buluşmayı dört gözle beklediklerini söylediler ve oldukça mutlu anlar yaşadılar.

Muratbey Peynir’den enfes ikramlar

Tüketicilerin lezzet beklentisini en iyi şekilde karşılamayı hedefleyerek geleneksel lezzetleri modern teknolojiyle buluşturan Muratbey Peynir,Parents Sinema Kulübü’nün destekçileri arasında yerini aldı ve stantlarını ziyaret eden anne-babalara ve çocuklarına “Şekil Şekil Peynir Bol Bol D Vitamini” mottosuyla hazırladığı birbirinden leziz peynirlerinden ücretsiz olarak ikram etti.

Aybino ile hem oyun hem bilgi

Uzm. Psk. Ayben Ertem’in liderliğinde bilişsel ve duygusal gelişimi destekleyen kart ve board oyunları, aktivite kutuları, yap-boz ve kitap üreten Aybino, Parents Sinema Kulübü Cinemaximum Hilltown AVM etkinliğine sponsor oldu. Etkinliğe katılan çocuklar Aybino ürünlerini incelerken eğitici ve eğlenceli oyunlar oynama fırsatı buldular.

Cinemaximum’un sıcak ev sahipliği

Çocukların bu keyifli anları rahatça paylaşabilmesi için tüm konforun düşünüldüğü salonlarında film izleme keyfini doyasıya yaşatan Cinemaximum, hem anne-babalara hem de çocuklarına sunduğu özel ikramlar, popcorn ve içecek hediyesiyle de misafirperverliğini gösterdi.